Bariyer Sistemleri

YERLİ ÜRÜN MODELİ

Üretici Firma : KMMM
Besleme Gerilimi : 220 V AC + / – % 10 / 50 Hz
Motor : 180W / 12V DC
Açma Hızı : 6s
Kapatma Hızı : 7-10s ayarlanabilir.
Max. Kol Uzunluğu : 6m.
Ürün Ağırlığı : 65 kg
Kullanım Sıklığı : Çok yoğun kullanıma uygundur. Pratik olarak sınırlama yoktur
Parabolik-Sinüsoidal Kol Hareketi : Bu sayede yumuşak kalkış ve duruş sağlanır, mekanik yıpranma minimal seviyededir ve bariyerin çok yoğun kullanımı mümkündür.Elektronik Soft Start :Elektronik yumuşak kalkış (soft start) mevcuttur. Bu sinüzoidal kol hareketini destekleyen ve sonucunu güçlendiren bir özelliktir.Hızlı Açılma – Yavaş Kapanma : Bariyer kullanımında beklenen özellik hızlı açılmasıdır. Tecrübelerimiz, yavaş kapanan kolun dikkatsizlik ve acelecilik sonucu meydana gelen bariyer kazalarını büyük ölçüde önlediğini göstermiştir.

Emniyet Fotoseli : Bariyer kolunun kapanması esnasında emniyet fotoseli bir engel algılarsa, kol durup engel ortadan kalkana kadar bekler, sonra otomatik olarak açılır.

Sıkışma Algılama : Kol, fotoselin görmediği bir sıkışma algıladıktan sonra elektronik sıkışma algılama devreye girerek kol hareketini durdurur ve 1 sn süre ile aksi yönde hareket ederek kolu sıkışma durumundan kurtarır ve 30s’lik bekleme konumuna geçer.

Otomatik Kapanma : Bariyer açıldıktan sonra otomatik kapanması için ayarlanabilir. Otomatik kapanma özelliği kontrol kartı üzerindeki Dip-switch ile aktif ya da pasif hale getirilebilir ayarlanabilir.

Kol Kilitlenmesi : Mekanik konstrüksiyonu sayesinde kol nihai konumlarda kilitlenir. Dışarıdan müdaheleler ile kolu kaldırmak ve iç mekanizmaya zarar vermek mümkün değildir. Harici kol kilidi gerektirmez.

Akü İle Kullanım : İstenildiğinde sisteme akü bağlanabilir. Elektrik kesildiğinde akünün durumuna göre bariyer ortalama 50 açma/kapama yapabilir. Akü desteği arttırılarak açma/kapama sayısı da arttırılabilir.

Manuel Kullanım : Elektrik kesilmesi halinde (veya istenildiği zaman) bariyer manuel olarak hareket ettirilebilir.

Kontrol : Uzaktan kumanda, açma-kapama butonu, kart okuyucu ve el izi, parmak izi, göz retinası vs. gibi biometrik okuyucular gibi her türlü access kontrol sistemi ile çalıştırılabilir.