Firma Profili

Kurumsal : Her ölçekte, özel yada kamu kurum-kuruluşlarında esnek çözümler ile basit, bütünleşik, entegre güvenlik çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz.

FİRMA PROFİLİ

Hiper Güvenlik, bariyer, yangın alarm, CCTV, hırsız alarm,  kartlı giriş kontrol ve bina otomasyon sistemleri, intercom ve turnike sistemleri konusunda 2003 den bu güne bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadrosu ve ileri teknoloji ürünleriyle müşterilerine etkin ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Hiper Güvenlik, hizmet verdiği tüm konularda, satış sonrası servis, bakım, sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından çok önem vermektedir.

Kullanıcıların daha güvenli ortamlarda çalışmalarını sağlayan, hayatını kolaylaştıran ve konforunu artıran bu sistemler, belirli senaryolar dahilinde birbirleriyle etkileşim içinde çalışmaktadır. Sistemlerin birlikte çalışmalarının belirli protokoller altında toplanması entegrasyon olarak bilinmektedir.

Akıllı bina uygulamalarında, yangın alarm, sesli tahliye, güvenlik alarm, bina otomasyon sistemleri ve bunların tek merkezden yönetimini sağlayan entegrasyon çözümlerimizle ihtiyaca uygun ve ileri teknoloji ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Hiper Güvenlik, küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde, zayıf akım sistemleri konusunda en ileri teknolojileri kullanarak uygulama, yapmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

Firmamız, kalite ve müşteri memnuniyetinde sürekli gelişimi sağlayacak hedefleri oluşturmaktan sorumludur. Bu doğrultuda çalışanlarımızdan da Kalite Yönetim Sistemimizin önemli bir parçası olan sürekli gelişime katkıları beklenmektedir. Kalite, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

 

Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdendir.

 

Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanı sıra; faaliyetlerimizi güvenli, ahlaklı, çevreyle dost olarak sürdürmeye devam edeceğiz.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.

 

 

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetine dayalı;

Sürekli Gelişim

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet

Standart, Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum